TUr

Fethiye Ölüdeniz Salda Turu 2 Gece Konaklamali

Hareket Yeri : Bodrum
  • Kişibaşı: 2 Gün
  • Türü: Kültür Turu
Tur Programı

Belirlenen kalkış noktalarından katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuz başlıyor.

Önemli Not: İzmit bölgesinden katılım göstermek isteyen misafirlerimiz Dilovası Oksijen tesisleri girişinden katılım sağlayabilirler. Dönüş Programında da aynı noktada inmeleri gerekmektedir.

Günün gezi noktaları;
BALIKAŞIRAN
ESKİ DATÇA
CAN YÜCEL EVİ
DATÇA
KUMLUK PLAJI

Yeme İçme Bilgileri
Kahvaltı: Güzergaha uygun bir noktada alınır Ekstra
Öğle yemeği : Serbest menü Ekstra.
Akşam yemeği Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

Günün gezi noktaları;
SERBEST GÜN
JEEP SAFARİ TURU (EKSTRA)
MARMARİS TEKNE TURU (EKSTRA)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası misafirlerimize 2 seçenek sunuyoruz:

1.Seçenek: JEEP SAFARİ Turu (Ekstra) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, otelimizin önüne yanaşan Jeeplere binerek gün boyu sürecek olan bir adrenalin deposu, JEEP SAFARİ’ye başlıyoruz. İlk durağımızda verilen brifing ve çekilen fotoğrafların ardından Off-Road yapacağımız Değirmenyanı parkuruna giriyoruz. Parkurumuzun bir etabında su tabancaları kiralayarak, marmaris jeep safari turlarının vazgeçilmezi, oldukça eğlenceli bir aktivite olan su savaşı yapıyoruz. Bu aktivite birçoğumuzu çocukluk yıllarımıza götürecek. Muhteşem bir doğanın içerisinde dere yataklarının içerisinden geçerek mola yerine ulaşıyoruz. Mola ardından Hisarönü mevkini takiple yüzme molası vereceğimiz Orhaniye sahilinde bulunan KIZKUMU Plajına ulaşıyoruz. Dünyada bir benzeri olmayan, binlerce yıllık bir jeolojik süreçle oluşmuş denizin içinde yaklaşık 650 m’lik bir sete sahip Kızkumu’nda kendimizi serin sulara bırakıyoruz. Yüzme molası ardından öğle yemeklerimizi almak için dere kenarındaki Turgut Köyü’ne gidiyoruz. Sonrasında Sığla ağaçlarının altında, jeeplerle şelaleye ulaşarak, fotoğraflarımızı alıp buradaki büvetlerde serinliyor, tekrar jeeplere binerek güzel manzaralardan geçerek otelimize ulaşıyoruz.

JEEP SAFARİ Turu Öğle Yemeği Dahil . Öğle Yemeği ( balık, köfte veya tavuk ana sıcak seçmeli+salata )

2.Seçenek: Marmaris TEKNE TURU (Ekstra) Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle tekne turuna katılmak için limana hareket ediyoruz . Gün boyu Marmaris Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor, denize giriyoruz. Amos koyu, Fosforlu Mağara, Balık Çiftliği, Kumlubük, Akvaryum yüzme molaları vereceğimiz koylar arasında .Akşamüstüne doğru tekrar marinaya dönerek otelimize ulaşıyoruz.

TEKNE TURU OGLE YEMEĞİ DAHİL Öğle Yemeği: Tavuk+Makarna + Salata

Yeme İçme Bilgileri
Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle Yemeği: Seçilen ekstra turlara dahil olarak veriliyor.
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.

Günün gezi noktaları;
BAFA GÖLÜ
DİDİM APOLLON TAPINAĞI
DOĞANBEY KÖYÜ
BAFA GÖLÜ
ŞİRİNCE
DÖNÜŞ

Tur Bilgileri

Çocuk kategorisi 6-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 17.03.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Fiyata Dahil Olanlar

  • Otobüsle ile Ulaşım
  • Rehberlik Hizmeti
  • Hijyen Kiti
  • Araç içi Bardak Su
  • Zorunlu Seyahat Sigortası